Game-By-Game Schedule

Wednesday - December 18

  • Wednesday 2:15 PM - Game 1 2019

    Archbishop Stepinac HS (NY) 69 vs Briarcrest Christian School (TN) 62

  • Wednesday 4:00 PM - Game 2 2019

    Vashon HS (MO) 47 vs Scotlandville Magnet HS (LA) 51

  • Wednesday 5:45 PM - Game 3 2019

    Charlotte HS (FL) 48 vs Lakewood HS (FL) 53

  • Wednesday 7:30 PM - Game 4 2019

    Fort Myers HS (FL) 74 vs Marshall County HS (KY) 71

  • Wednesday 9:15 PM - Game 5 2019

    McEachern HS (GA) 69 vs Roman Catholic HS (PA) 65

Thursday - December 19

  • Thursday 1:00 PM - Game 6 2019

    Consolation Briarcrest Christian School (TN) 60 vs Vashon HS (MO) 63

  • Thursday 2:40 PM - Game 7 2019

    Riverview HS (FL) 68 vs Whitney Young (IL) 83

  • Thursday 4:20 PM - Game 8 2019

    Roman Catholic HS (PA) 79 vs Marshall County HS (KY) 26

  • Thursday 6:00 PM - Game 9 2019

    Fort Myers HS (FL) 48 vs IMG Academy (FL) 81

  • Thursday 7:45 PM - Game 10 2019

    Montverde Academy (FL) 81 vs Sanford School (DE) 45

  • Thursday 9:30 PM - Game 11 2019

    Blanche Ely HS (FL) 49 vs O'Dea HS (WA) 61

Friday - December 20

  • Friday 9:15 AM - Game 12 2019

    Consolation Sanford School (DE) 87 vs Riverview HS (FL) 84

  • Friday 10:55 AM - Game 13 2019

    Fort Myers HS (FL) 60 vs Blanche Ely HS (FL) 44

  • Friday 12:35 PM - Game 14 2019

    Scotlandville Magnet HS (LA) 46 vs McEachern HS (GA) 48

  • Friday 2:15 PM - Game 15 2019

    Signature Series Hamilton Heights Christian Academy (TN) 70 vs West Oaks Academy (FL) 60

  • Friday 4:00 PM - Game 16 2019

    Signature Series Sunrise Christian Academy (KS) 73 vs Saint Frances Academy (MD) 55

  • Friday 5:45 PM - Game 17 2019

    IMG Academy (FL) 80 vs Archbishop Stepinac HS (NY) 67

  • Friday 7:30 PM - Game 18 2019

    Montverde Academy (FL) 82 vs Whitney Young (IL) 56

  • Friday 9:15 PM - Game 19 2019

    O'Dea HS (WA) 66 vs Gonzaga College HS (DC) 74

Saturday - December 21

  • Saturday 8:30 AM - Game 20 2019

    Vashon HS (MO) 54 vs Roman Catholic HS (PA) 46

  • Saturday 10:10 AM - Game 21 2019

    Sanford School (DE) 52 vs Fort Myers HS (FL) 38

  • Saturday 11:50 AM - Game 22 2019

    5th Place Semi Whitney Young (IL) 51 vs Scotlandville Magnet HS (LA) 53

  • Saturday 1:30 PM - Game 23 2019

    5th Place Semi Archbishop Stepinac HS (NY) 66 vs O'Dea HS (WA) 54

  • Saturday 3:10 PM - Game 24 2019

    Sunshine Series Evangelical Christian School (FL) 60 vs Mater Academy (FL) 78

  • Saturday 4:50 PM - Game 25 2019

    Challenge Blanche Ely HS (FL) 55 vs Briarcrest Christian School (TN) 57

  • Saturday 7:00 PM - Game 26 2019

    Semi IMG Academy (FL) 76 vs Gonzaga College HS (DC) 67

  • Saturday 8:45 PM - Game 27 2019

    Semi Montverde Academy (FL) 99 vs McEachern HS (GA) 48

Sunday - December 22

  • Sunday 3:00 PM - Game 28 2019

    Signature Series 3rd West Oaks Academy (FL) 65 vs Saint Frances Academy (MD) 67

  • Sunday 4:45 PM - Game 29 2019

    Signature Series Final Hamilton Heights Christian Academy (TN) 61 vs Sunrise Christian Academy (KS) 59

  • Sunday 6:10 PM - Bahama Breeze 45 Second Challenge 2019

  • Sunday 7:00 PM - Joe North THREE POINT SHOOTOUT 2019

  • Sunday 7:00 PM - Edison Bank SLAM DUNK Contest

Monday - December 23

  • 4:45 PM - HUGH THIMLAR TRIBUTE

    Lehigh Senior HS (FL) 70 vs Venice HS (FL) 63

  • Monday 10:00 AM - Game 30 2019

    Riverview HS (FL) 50 vs Marshall County HS (KY) 55

  • Monday 11:40 AM - Game 31 2019

    Vashon HS (MO) 59 vs Sanford School (DE) 64

  • Monday 1:20 PM - Game 32 2019

    Scotlandville Magnet HS (LA) 70 vs Archbishop Stepinac HS (NY) 64

  • Monday 3:00 PM - Game 33 2019

    Sunshine Series Stranahan HS (FL) 70 vs Seminole HS (FL) 78

  • Monday 6:30 PM - Game 35 2019

    Gonzaga College HS (DC) 71 vs McEachern HS (GA) 66

  • Monday 8:30PM - Game 36 2019

    Montverde Academy (FL) 63 vs IMG Academy (FL) 55